Softerai suteiktas ISO 27001 sertifikatas

Softerai suteiktas ISO 27001 sertifikatas

Softerai suteiktas ISO 27001 sertifikatas

2021m. vasarį kompanijos „Bureau Veritas“ tarptautinė komanda sėkmingai atliko auditą ir patvirtino, kad Softeros informacijos apsaugos valdymo sistemos atitinka tarptautinio standarto ISO 27001 reikalavimus.

Šis standartas įpareigoja įmonę užtikrinti struktūrizuotą ir saugų informacijos valdymą, vadovautis atitinkamais principais ir numatytais procesais atnaujinant ar diegiant bendrąsias IT sistemas.

Minėto standarto reikalavimai apima šias įmonės sritis:

  • programinės įrangos kūrimą ir diegimą;
  • IT paslaugų užsakomąsias paslaugas;
  • aparatinės bei programinės įrangos pardavimą;
  • aparatinės ir programinės įrangos priežiūrą ir techninį palaikymą.

Softera atsakingai rūpinasi tiek vidinės, tiek ir iš klientų gautos informacijos saugumu, taip siekdama išvengti galimų grėsmių bei gerinti paslaugų kokybę. Nuolatiniu rizikos vertinimo procesu siekiame parinkti ir įgyvendinti pasaulyje pripažintus ir Lietuvos Respublikos teisės aktus atitinkančius informacijos saugumo sprendimus. Nuolat atliekame rizikos vertinimą: planuojant ir keičiant veiklą, teikiamas paslaugas, suteikiant prieigas, diegiant naujas saugumo priemones ir kt. 

Iki šiol nedideliam skaičiui įmonių, tarp jų ir Softerai, suteiktas ISO 27001 sertifikatas parodo, kad nustatėme rizikas, įvertinome pasekmes ir įdiegėme sisteminę kontrolę, kad sumažintumėte bet kokią žalą organizacijai ir klientams. Taip dar labiau padidėjo sistemų ir informacijos patikimumas ir saugumas. 

Softerai suteiktas ISO 27001 sertifikatas


>>Ieškote partnerio IT sistemų diegimui?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

klausk@softera.lt | +370 620 93555