Verslo valdymo sistema – ar mano įmonei tikrai jos reikia?

Verslo valdymo sistema – ar mano įmonei tikrai jos reikia?

Verslo valdymo sistema | Softera

Verslo valdymo sistema – šiuolaikiškas sprendimas, padedantis automatizuoti, optimizuoti, kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus ir atlikti daugelį kitų, sklandžią įmonės veiklą užtikrinančių, funkcijų. Verslo valdymo sistemų galimybės – neribotos, tačiau taip pat platus ir jų funkcijų bei diegėjų pasirinkimas. Todėl, pasitelkę ilgametę patirtį, pasistengsime Jums atsakyti, kodėl ir į kokias verslo valdymo sistemas verta investuoti siekiant užtikrinti geriausią ilgalaikį Jūsų įmonės rezultatą.

Modernūs verslo procesų valdymo sprendimai – verslo valdymo sistemos

Verslo procesų valdymo sprendimai – patogus ir efektyvus pasirinkimas įmonėms, padedantis automatizuoti ir aprašyti visus organizacijos veiklos procesus.

„Šiuolaikinio verslo kasdienybė sunkiai įsivaizduojama be procesų valdymo informacinėse sistemose. Tikslus ir efektyvus verslo valdymo sistemų veikimas užtikrina laiku pagamintą produkciją, atliktus užsakymus, suteiktas paslaugas, realius duomenis apie turimas žaliavas ir sandėliuojamas prekes.  Tai tik dalis gamybos, prekybos ar paslaugų įmonėms svarbių rodiklių, kurie tiesiogiai lemia įmonės sėkmę ir rezultatus“, – sistemų privalumus vardija „Softera Baltic“ verslo vystymo vadovas Giedrius Norkevičius.

Šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti daugybę verslo valdymo sprendimų, atitinkančių kiekvienos įmonės poreikius bei finansines galimybes.

Vienas modernių verslo procesų valdymo sprendimų – verslo valdymo sistemos diegimas. Ne paslaptis, kad verslo valdymo sistemos diegimas gali būti sudėtingas ir brangus, ypač tuo atveju, jeigu renkatės sprendimą diegti savo serveriuose, o ne duomenis talpinti debesyje ir sistema naudotis nuomos principu. Dėl šios priežasties, prieš įdiegiant sistemą, reikia atsakingai rinktis paslaugos tiekėją ir išsiaiškinti, ar jis ilgalaikėje perspektyvoje patenkins specifinius Jūsų įmonės lūkesčius.

Remdamiesi ilgamete patirtimi specializuojantis verslo valdymo sistemų diegime, siūlome rinktis patikimas, patikrintas ir daugelio klientų naudojamas verslo valdymo sistemas. Šios sistemos padeda integruoti, optimizuoti ir kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus (apskaitos ir finansų, tiekimo, sandėlio, gamybos, atsargų, ryšių su klientais valdymo).

  • Microsoft Dynamics 365 tai verslo valdymo sprendimas, į vieną visumą „debesų“ talpykloje sujungiantis ryšių su klientais (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemų funkcionalumus bei užtikrinantis duomenų tekėjimą per įmonę ir išsamias realiu laiku grindžiamas verslo įžvalgas. Pasirinkę šią sistemą galėsite naudotis konkrečioms verslo sritims ir užduotims pritaikytomis specializuotomis programėlėmis. Vartotojų patogumui – platforma suderinta su „Office 365“ paketu ir yra papildyta moderniais verslo analitikos įrankiais („Power BI“, „Cortana Intelligence“, „IoT“).
  • Business Central / NAV nuoma – tai daugiau kaip 30 metų Microsoft vystomos pasaulinio lygio verslo valdymo sistemos nuoma. Sistema idealiai pritaikyta prie mažo ir vidutinio dydžio įmonių specifikos, padeda optimizuoti finansų valdymą, gamybą, tiekimą, pardavimus, klientų duomenų valdymą ir kt. procesus. Pasirinkę Business Central / NAV nuomos sprendimą, pilnu sistemos funkcionalumu galite naudotis už nedidelį fiksuotą mėnesinį mokestį, o sistemą įdiegiame vos per kelias dienas.
  • Power BI – tai verslo analitikos įrankis, kurį rekomenduojame naudojantiems Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo ar CRM sistemas. Ši sistema leidžia stebėti įmonės rezultatus patogiu, grafiniu formatu ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. Power BI įrankį verta rinktis ir dėl daugelio kitų privalumų: duomenų atvaizdavimo tinklalapyje, unikalaus turinio, galimybės integruoti visus įmonės turimus duomenis bei prijungti kitus įrankius ir kt.

Prieš renkantis verslo valdymo sprendimus, mūsų įmonės specialistai rekomenduoja ieškoti patikimo partnerio, turinčio žinių ir įgijusio praktikos diegiant sprendimus įmonėse, panašiose į Jūsų. Tuo tarpu sukauptas didelis technologinių bei procesų žinių bagažas, patikrintos sprendimų diegimo bei skirtingų projektų valdymo metodikos leidžia mums siūlyti integruotus verslo procesų valdymo sprendimus tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkoms.

Darbo užmokesčio ir personalo valdymas: 4 moduliai, optimizuojantys apskaitos procesą

Darbo užmokesčio ir personalo valdymas – viena aktualiausių verslo sričių, kuri gali būti efektyviai valdoma tiek didelėse kompanijose, tiek mažose įmonėse, pasitelkus specialiai tam pritaikytą sprendimą.

Siekiant užtikrinti našesnę buhalterijos bei personalo skyriaus veiklą, patariame rinktis Softera.DU  (darbo užmokesčio ir personalo valdymo sistemą), kurioje visi reikalingi duomenys kaupiami vienoje vietoje, su ja paprasta dirbti, o pati sistema nuolat vystoma ir atitinka LR reikalavimus.

Softera.DU sistema padės automatizuoti apskaitos procesą bei supaprastinti atliekamas užduotis. Šį verslo valdymo procesų sprendimą sudaro 4 moduliai:

  • atlyginimų skaičiavimas – jame kelių mygtukų paspaudimu atliekamas atlyginimų skaičiavimas ir kiti susiję darbai;
  • darbo laiko apskaita – jame kaupiami darbo grafikų ir tabelių duomenys;
  • deklaracijų ir ataskaitų formavimas – padeda greitai ir lengvai pateikti apskaitos duomenis reikiamu formatu;
  • personalo dokumentų valdymas – jame saugomi įvairūs su darbuotojais susiję duomenys.

Be šių išvardytų pagrindinių funkcijų, minėti verslo valdymo sistemos moduliai padeda kokybiškai ir operatyviai atlikti daugelį kitų užduočių: greitai ir sklandžiai eksportuoti, importuoti bei koreguoti esamus duomenis ir kt. Be to, skaičiavimams atlikti naudojami įvairūs metodai pagal LR galiojančius įstatymus.

Mūsų įmonėje dirbanti profesionali specialistų komanda įsiklausys į kiekvieno kliento poreikius bei suteiks kokybišką aptarnavimą, kad darbas su sistema taptų kuo paprastesnis.

Patogus ir paprastas finansų valdymas su Microsoft Dynamics 365 Business Central

Finansų valdymas, be abejonės, yra vienas svarbiausių įmonėje vykstančių procesų, nepriklausomai nuo organizacijos dydžio ar veiklos pobūdžio. Kiekvienai įmonei svarbu užtikrinti, kad visa finansinė informacija būtų lengvai pasiekiama reikiamu laiku ir vienoje vietoje. Finansų valdymas – daug kruopštumo bei atsakomybės reikalaujantis ir kupinas iššūkių darbas. Laimei, šiuolaikiškos verslo valdymo sistemos gerokai jį palengvina.

Ieškantiems patogios ir funkcionalios finansų valdymo ir apskaitos programos, mūsų specialistai rekomenduoja rinktis Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemą, kuri yra paruošta ir pritaikyta Lietuvos rinkai pagal šalyje galiojančius įstatymus bei norminius aktus, reglamentuojančius buhalterinės, finansinės apskaitos sudarymą.

Microsoft Dynamics 365 Business Central supaprastina gautinų ir mokėtinų sumų apskaitą bei automatiškai suderina sąskaitas, kad būtų galima uždaryti ir greitai bei tiksliai pateikti finansines ataskaitas, išlaikant atitiktį. Galite patobulinti finansines prognozes, įvairiais aspektais modeliuodami ir analizuodami duomenis. Pasinaudodami sklandžia „Microsoft Excel“ integracija, ataskaitas galite lengvai pritaikyti savo poreikiams.

Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemoje taip pat galima patogiai valdyti banko sąskaitas: eksportuoti/importuoti pavedimus iš/į bankinę sistemą, automatiškai siūlyti mokėjimus tiekėjams, atsižvelgiant į nurodytą mokėjimo terminą. Šioje verslo procesų valdymo sistemoje nesudėtingai galima valdyti su atsargomis (pakavimo medžiagos, pakuotės apskaita) susijusius duomenis, o taip pat atlikti kitas su įmonės finansais susijusias užduotis.

Siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas atrastų būtent jo verslui tinkamiausią verslo procesų valdymo sprendimų variantą. Todėl svarbu pabrėžti, kad Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistema gali būti lengvai plečiama, konfigūruojama ir adaptuojama pagal kiekvieno kliento individualius verslo poreikius.

Verslo valdymo sistema – modernus ir reikalingas įrankis kiekviename versle, apimantis bene visus procesus, vykstančius įmonėje. Verslo valdymo sistemos, integruotos kartu su kita įmonėje naudojama programine įranga, suteikia galimybę maksimaliai sumažinti darbo sąnaudas, klaidų skaičių, padidinti efektyvumą, o svarbiausia – padėti priimti duomenimis grįstus sprendimus. Ieškantiems profesionalių ir funkcionalių verslo valdymo sistemų, tačiau abejojantiems vienu ar kitu aspektu, mūsų specialistai visada pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus bei padėti išsirinkti Jūsų verslui pritaikytą verslo valdymo sprendimą.


>>Domina šiuolaikiniai verslo valdymo sprendimai?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei nuoširdžias rekomendacijas.

klausk@softera.lt | +370 620 93555