Ar investicijos į atsargų valdymo sistemą atsiperka?

Ar investicijos į atsargų valdymo sistemą atsiperka?

Sveikiname, jei Jūsų įmonėje atsargos valdomos idealiai ir užtikrinate savo klientams 100 % aptarnavimo lygį! Esate išskirtiniai, nes tik maža dalis įmonių gali pasigirti tokiu procesų sklandumu. Daugelis įmonių susiduria su atsargų valdymo iššūkiais ir abejoja ar verta investuoti į technologinius sprendimus. Mes sakome – nedvejokite – paskaičiuosime galimą atsipirkimą! 

Atsargų valdymo iššūkiai

Atsargų trūkumas lemia prastą paslaugų lygį, dėl kurio prarandamos pardavimų galimybės ir sukuriamas nepatikimo tiekėjo įvaizdis, o tai sąlygoja ilgalaikius nuostolius. Dėl perteklinių atsargų neefektyviai išnaudojamas sandėlio plotas, išauga veiklos sąnaudos, įšaldomos apyvartinės lėšos. Atsargų trūkumas ir/arba perteklius – tai simptomai, indikuojantys, kad laikas pergalvoti atsargų valdymo procesą ir gal verta investuoti į specializuotas sistemas.

Atsargų valdymo sistema 

Atsargų valdymo sistema užtikrina tikslius duomenis, kuriais remiantis galima identifikuoti pagrindines atsargų pertekliaus / trūkumo priežastis, didinti efektyvumą ir gerinti rezultatus. Peržiūrint SKU diagramas lengva sužinoti, kada jūsų tiekėjas praleido pristatymo datą arba kada konkreti prekė buvo netiekiama, nors ir buvo atsargose. Įvertinus pateiktą informaciją, sistema reaguoja ir siūlo daryti pakeitimus, kurie sumažins atsargų lygį, atidės užsakymą ir taip padės išvengti netikslingų investicijų į perteklines atsargas.

Investicijos ir atsipirkimas

Atsargų valdymo sistemą tikslinga diegti tuomet, kai galima matyti tendencingas problemas bei klaidas planuojant atsargas. Sistemos naudos, tokios kaip sumažėjęs atsargų lygis, išaugę pardavimai ir reikšmingai sutrumpėjęs atsargų planavimo laikas – lemia sistemos atsiperkamumą. Kaip greitai ir sėkmingai sistema atsipirks priklauso nuo darbuotojų įsitraukimo ir sistemos įsisavinimo, situacijos iki sistemos įdiegimo bei pardavimų apkrovos.
Sistema atlieka savo darbą, bet nemažiau svarbu ir įmonės komandos įsitraukimas, tuomet pokyčius galima pamatyti labai greitai, o sistemos atsipirkimo sulaukti jau per pirmąjį pusmetį.


Domina, kaip greitai JUMS ATSIPIRKTŲ atsargų valdymo sistema?

Susisiekite, aptarsime, išanalizuosime ir paskaičiuosime galimą atsipirkimo laiką! Vidutiniškai mūsų klientams investicijos į Soft4Inventory sistemą atsiperka per 3 – 7 mėnesius nuo sistemos paleidimo, o pirmųjų rezultatų galima laukti jau po kelių mėnesių. Keli klientų pavyzdžiai: Soft4Inventory sprendimas per 2–4 mėnesius padėjo klientams sumažinti atsargų lygį 39 %, padidinti pardavimus 20 %, paslaugų lygį pakelti 87–93 %, o apyvartumo rodiklį – 1,5 karto.

Užpildykite žemiau esančią formą, atsiųsime daugiau informacijos apie atsargų valdymo sprendimą
ir atsakysime į kylančius klausimus.

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

SUSISIEKITE, patarsime, pasidalinsime patirtimi ir atsakysime į visus klausimus.
pardavimai@softera.lt | +370 620 93 555

Daugiau apie mūsų atsargų valdymo įrankį verslui skaitykite >ČIA<