DEBESYJE AR LOKALIAI? „DYNAMICS 365“ DIEGIMO BŪDAI

DEBESYJE AR LOKALIAI? „DYNAMICS 365“ DIEGIMO BŪDAI

Nusprendėte pasirinkti „Dynamics 365“? Jūs jau įveikėte pusę kelio, tačiau liko nuspręsti, kokiu būdu šią programą įdiegsite ir naudosite.

Daugiau nei 80% klientų renkasi sistemos diegimą debesyje, o „Microsoft“ teigimu, net 95% Fortune 500 įmonių naudojasi „Microsoft Azure“ debesiu.

Vis dėlto, programą galima diegti ir lokaliai. Nuo pasirinkto diegimo būdo priklausys daugybė dalykų – galimos funkcijos ir paslaugos, prieiga prie programinės įrangos, atsakomybė už duomenų saugumą ir kt.

„DYNAMICS 365“ DIEGIMAS DEBESYJE

„Dynamics 365“ diegimas debesyje reiškia, kad jūsų naudojama programinė įranga veikia ne lokaliai Jūsų kompiuteryje. Programinė įranga talpinama bendrovės „Microsoft“ serveriuose ir yra pasiekiama bei valdoma per žiniatinklio paslaugų platformą „Azure“. „Microsoft“ yra atsakinga už programinės įrangos infrastruktūros palaikymą, saugos priemones, atnaujinimus ir atsargines duomenų kopijas.
Jūsų „Dynamics 365“ duomenys yra prieinami internetu, tad visa ko reikia – interneto ryšys.

Plačiau apie sistemos diegimo debesyje privalumus ir trūkumus skaitykite čia.

„DYNAMICS 365“ DIEGIMAS LOKALIAI

Kitas, mažiau populiarus, būdas – lokalus programinės įrangos diegimas. Tai reiškia, kad vartotojai diegia „Dynamics 365“ programinę įrangą savo arba IT partnerių serveriuose. Šiuose serveriuose įmonės taip pat laiko visus savo duomenis. Bet kokie ryšiai su debesija yra išjungti ir naudotojai yra patys atsakingi už programinės įrangos priežiūrą, atnaujinimus bei duomenų saugumą.

Plačiau apie lokalaus diegimo privalumus ir trūkumus skaitykite čia.

Cloud vs on-premise | Softera


SVARSTOTE KOKS SISTEMOS DIEGIMO BŪDAS LABIAUSIAI TIKTŲ JUMS?

Susisiekite, pakonsultuosime kaip pasirinkti Jūsų įmonės poreikius atitinkantį sistemos diegimo būdą.

klausk@softera.lt | +370 620 93555