SISTEMOS DIEGIMO DEBESYJE PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

SISTEMOS DIEGIMO DEBESYJE PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

KOKIE YRA „DYNAMICS 365“ DIEGIMO DEBESYJE PRIVALUMAI?

Jei domitės naujausiomis technologijomis, tikriausiai girdėjote apie galimybę sistemas diegti bei įmonės duomenis laikyti debesyje, o ne lokaliuose serveriuose kaip buvo įprasta anksčiau. Toliau apžvelgsime pagrindinius „Dynamics 365“ diegimo debesyje privalumus.

Jokios techninės įrangos priežiūros

Talpinant „Dynamics 365“ programinę įrangą debesyje, Jums nereikės eikvoti pinigų ir laiko nuosavų serverių bei įrangos įsigijimui ir tolesnei priežiūrai, arba nerimauti dėl įrangos gedimų, duomenų praradimo arba sugadinimo – visa infrastruktūra, reikalinga programinei įrangai palaikyti, bus saugiuose serveriuose už įmonės ribų. Visa, ko jums reikės – tai interneto ryšys.

Verslo analitika realiu laiku

„Dynamics 365“ siūlo visapusišką veiklos apžvalgą realiu laiku ir leidžia vizualizuoti verslo duomenis naudojant intuityvias, pritaikomas ataskaitas. Prisijungę prie debesijos, „Dynamics 365“ klientai gali naudotis įvairiais analitiniais įrankiais, įskaitant „Power BI“ – patikimą „Microsoft“ ataskaitų teikimo ir analizės platformą.

Prieinamumas ir operatyvus veiklos atstatymas po sutrikimų

Talpinant duomenis debesyje („Microsoft Azure“ serveriuose), „Microsoft“ yra atsakinga už veiklos atkūrimą po bet kokio pobūdžio sutrikimų – įvykus trikdžiams, kitame serveryje yra išsaugoma duomenų kopija, o naudotojai gali tęsti veiklą be didesnių nepatogumų.

Prieiga prie plėtinių per „AppSource“

Jeigu reikia integruoti „Dynamics 365“ sistemą su kitomis Jūsų naudojamomis programomis, arba norite rasti būdų, kaip praplėsti funkcionalumą sprendimui nebūdingomis funkcijomis, tam galite naudoti „AppSource“.

„AppSource“ yra „Microsoft“ internetinė parduotuvė, skirta trečiųjų šalių plėtiniams ir integruotiems sprendimams, kurių šiuo metu yra daugiau beveik 300. „Microsoft“ debesijos paslaugų naudotojai gali aplankyti „AppSource“ ir įsigyti programų, kurios padidintų jų programinės įrangos galimybes.

Greitas įgyvendinimas

Kadangi nereikia diegti programinės įrangos atskiruose kompiuteriuose, „Dynamics 365“ konfigūravimas ir diegimas debesyje yra daug greitesnis nei tradicinis diegimas lokaliuose serveriuose.

Lengvas augimas

Debesijos naudotojai gali bet kada išplėsti arba susiaurinti savo „Dynamics 365“ sprendimo dydį ir apimtį.

Programinę įrangą diegiant debesyje, pridėti arba šalinti naudotojus ar funkcionalumus galima taip pat paprastai, kaip užsisakyti paslaugą – nereikia investicijų į naujus serverius ar kitą techninę įrangą.

Visada naujausia versija

„Dynamics 365“ naudotojai debesyje atnaujinimus gauna anksčiau ir dažniau nei lokalūs naudotojai, o daugelis funkcijų ir patobulinimų, įtrauktų į debesijos versiją, niekada nėra siūlomi lokaliems naudotojams.

Platformos atnaujinimai atliekami kas tris mėnesius, o programų atnaujinimai –  kas šešis mėnesius. Debesijos naudotojai visada pirmieji gauna atnaujinimus ir nešvaisto pinigų bei laiko naujų versijų diegimui lokaliuose serveriuose.

KOKIE YRA „DYNAMICS 365“ DEBESYJE TRŪKUMAI?

Nors „Dynamics 365“ diegimas debesyje turi daug privalumų, jokios dvi įmonės nėra tokios pačios, todėl tai, kas tinka vienai, nebūtinai tiks kitai. Visuotinis diegimas debesyje negali būti idealus pasirinkimas visoms įmonėms, todėl atkreipkite dėmesį į paminėtą debesijos trūkumą.

Priklausomybė nuo interneto

Jei Jūsų naudojama programinė įranga yra talpinama debesyje, kad pasiektumėte duomenis reikės greito ir patikimo interneto ryšio. Jūsų interneto ryšio kokybė gali priklausyti nuo plano ir paslaugų teikėjo, geografinės vietos ar kitų veiksnių. Jeigu ketinate naudotis „Dynamics 365“ debesyje, įsitikinkite, kad interneto ryšys bus tam tinkamas.

Liko neatsakytų klausimų apie sistemos diegimą debesyje? Paruošėme atsakymus į dažniausiai klientų užduodamus klausimus – spauskite čia.


SVARSTOTE AR SISTEMOS DIEGIMAS DEBESYJE TINKA JUMS?

Susisiekite, pakonsultuosime kaip pasirinkti Jūsų įmonės poreikius atitinkantį sistemos diegimo būdą.

klausk@softera.lt | +370 620 93555