Dėl standartinės buhalterinės apskaitos duomenų rinkmenos (SAF-T)

Dėl standartinės buhalterinės apskaitos duomenų rinkmenos (SAF-T)

Standartinės buchalterinės apskaitos duomenų rinkmenos | Softera

Prieš keletą dienų, VMI išplatino priminimą, jog pelno siekiantys ūkio subjektai:
– apskaitos registrus sudarantys techninėmis priemonėmis;
– kurių 2017 finansinių metų grynosios pardavimo pajamos viršijo 300 tūkst. eurų;
nuo 2019 m. sausio 1 d. prasidedančių ir vėlesnių laikotarpių buhalterinės apskaitos dokumentų duomenis turi būti pasirengę teikti standartinėje apskaitos duomenų rinkmenoje (SAF-T). Įmonės, atitinkančios nurodytus kriterijus, VMI pareikalavus, apskaitos dokumentų duomenis už 2019 m. jau turės būti pasirengę pateikti SAF-T rinkmenoje.

SAF-T modulis Microsoft Dynamics NAV (Business Central) vartotojams

Įmonėms, naudojančioms Microsoft Dynamics NAV (Business Central), turime paruoštą Softera.SAF-T sprendimą, kurio pagalba itin paprastai galėsite teikti standartinę audito rinkmeną SAF-T formatu VMI pagal Išmaniosios Mokesčių Administravimo Sistemos (i.MAS) SAF-T posistemės reikalavimus. Klientams siūlome išskirtinę galimybę patikrinti suformuotas SAF-T rinkmenas Taxivity Col.Bi įrankiu, kurį failų tikrinimui naudoja ir VMI. Šiuo įrankiu automatizuotai patikriname galimus duomenų neatitikimus, išanalizuojame jų priežastis ir šaltinius – tokiu būdu įvertiname mokesčių atitiktį ir apskaitos kokybę. Jei dar nesate pasiruošę duomenų teikimui SAF-T rinkmenoje, kreipkitės, padėsime!
>>Softera.SAF-T sprendimo aprašymas<<

SPECIALUS PASIŪLYMAS MAŽOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS

Microsoft Dynamics 365 Business Central sistemos nuoma su paruoštais SAF-T, i.SAF, i.VAZ, Intrastat ir kitais reikalingais moduliais už 109 eur / mėnesiui

Smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms, norinčioms turėti modernią ir įstatymus atitinkančią apskaitos sistemą, siūlome pasidomėti Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemos nuomos pasiūlymu. Jokių didelių pradinių investicijų ir ilgai trunkančių diegimo projektų. Fiksuotas 109 eur mėnesio mokestis ir būsite ramūs, kad Jūsų įmonės finansai bei apskaita bus vedama tvarkingoje sistemoje, atitinkančioje Lietuvos įstatymus bei reikalavimus, Jums nereikės papildomai pirkti SAF-T, i.SAF, i.VAZ, Intrastat ir panašių modulių – viskas yra paruošta. Maža to, sprendimas nuolat vystomas, reaguojant į naujus valstybės išleidžiamus reikalavimus.
>> GAUTI Business Central nuomos pasiūlymą <<

Reikia SAF-T, i.SAF, i.VAZ, modulių naudojamai Microsoft Dynamics NAV / Business Central sistemai?

Softera turi paruošusi SAF-T, i.SAF ir i.VAZ modulius, kuriuos įdiegus į naudojamas Microsoft Dynamics NAV (Business Central) sistemas galėsite teikti privalomus duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai. Diegiame ne tik savo, bet ir kitų partnerių klientams (LT, LV, EE).
i.SAF, i.VAZ ir SAF-T moduliai paruošti Microsoft Dynamics NAV (Business Central) versijoms, pradedant nuo NAV 5.


>>Reikalingas SAF-T, i.SAF, i.VAZ sprendimas?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei nuoširdžias rekomendacijas.

klausk@softera.lt | +370 620 93555