Dynamics. Ateities tendencijos

Dynamics. Ateities tendencijos

Microsoft kasmet partneriams atskleidžia savo ateities viziją. Savo ruožtu mes perduodame svarbiausią informaciją klientams.

[foogallery id=”4026″]

„Dynamics NAV“ (aka Navision): š. m. gruodžio 1 d. pasirodys naujausia „Dynamics NAV 2018“ versija. 2018 m. pavasarį planuojama išleisti dar naujesnė „Dynamics NAV 2018 R2“ versija, kurioje be funkcionalumo naujienų bus glaudesnė integracija apjungiant kitas Microsoft aplikacijas, tokias kaip Office 365, Power BI.
Microsoft planuoja „Dynamics NAV“ produktą ateityje pervadinti į „Dynamics 365“ (kodinis pavadinimas šiai dienai „Tenerifė“) ir naudoti jį bus galima tiek „debesyse“, tiek tradiciniu įsigijimo bei įdiegimo kompiuteriuose principu.

„Dynamics 365“ (Tenerife): tai smulkiam verslui skirtas „Dynamics NAV“ sprendimas debesyse, kurį šiuo metu naudoti gali tik US, Kanada ir dar kelios šalys. 2018 m. pavasarį Microsoft ruošiasi pristatyti dar stipriau išvystytą „Dynamics 365“ sprendimą debesyse. Planuojama, kad šis sprendimas savo funkcionalumu bus identiškas „Dynamics NAV 2018“ produktui. Tai reiškia, kad net ir pačios mažiausios įmonės galės naudoti pasaulinio lygio ERP sistemą už fiksuotą mėnesio mokestį, be didelių investicijų ir ilgai trunkančių diegimo projektų.


Softera jau dabar turi paruošusi NAV nuoma sprendimą mažam ir vidutiniam verslui – už fiksuotą mėnesinį mokestį galite naudoti standartinį NAV produktą debesyse (Azure) ir nesirūpinti jokiais licencijų, metinių mokesčių, versijų naujinimo ar panašiais IT klausimais. Sprendimas pilnai pritaikytas Lietuvos rinkai, apima privalomus Sepa, i.SAF, i.VAZ, SAF-t, E. sąskaita ir kt. reikalavimus, funkcionalumas puikiai tinka gamybinėms, prekybinėms ir paslaugų įmonėms.

Pakalbėkime, papasakosime plačiau: pardavimai@softera.lt | +370 37 752772


Kas naujo gruodžio 1d. pasirodysiančioje
Microsoft Dynamics NAV 2018″ versijoje skaitykite čia