Microsoft Dynamics NAV 2018. Kas naujo?

Microsoft Dynamics NAV 2018. Kas naujo?

3 dienos, 2150 dalyvių, partneriai iš 60 šalių. Tai keli skaičiai apie spalį vykusią didžiausią Microsoft Dynamics NAV partnerių konferenciją „Directions EMEA“, kurioje Microsoft partneriams pristatė ateities viziją ir “Dynamics NAV” bei “Dynamics 365” produktų naujienas.

Viena aktualiausių naujienų – š.m. gruodžio 1d. pasirodo Dynamics NAV 2018 versija, kurioje:

  • Tiesioginis Pirkimo užsakymo kūrimas iš pardavimo užsakymo.
  • CRM sinchronizavimas be vartotojo įsikišimo.
  • Personalizavimas. Įrankis, sukurtas tiesiogiai Dynamics NAV naršyklės kliente, per keletą paspaudimų leis matyti verslo duomenis skirtus konkrečiai rolei/verslui ir optimizuoti duomenų įvedimą į naršyklę.
  • Ataskaitų peržiūra ir spausdinimas. Ataskaitų peržiūros funkcija leis peržiūrėti ir spausdinti visas ataskaitas esančias Dynamics NAV naršyklės kliente, be atsisiuntimo, tiesiai iš naršyklės.
  • „Excel“ finansinių ataskaitų analizė. Finansinių ataskaitų peržiūra ir filtravimas jų generavimui „Excel“.
  • Darbuotojų knygos įrašai. Galimybė darbuotojui registruoti sumas per darbuotojo kortelę (nereikia kurti papildomų banko ar tiekėjo kortelių).
  • Filtravimas pagal dimensijas. Galimybė filtruoti DK įrašus pagal visas dimensijas.
  • Išplėstas dirbtinio intelekto naudojimas. Pagalba atpažįstant Prekes iš paveikslėlio ir prognozuojant pinigų srautus.
  • Eksportavimas į „Excel“. Galimybė valdyti vartotojo teises, kas turi galimybę eksportuoti informaciją.
  • Sinchronizavimas. Tiekėjų sinchronizavimas su „Lexmark ICS“ pagerins pardavėjų atpažinimo lygį ir leis rankiniu būdu pasirinkti tiekėjus, atliekant vizualinius naujų sąskaitų faktūrų išdėstymus.

Konferencijoje Microsoft kaip ir kasmet savo partneriams pristatė ateities viziją. „Dynamics NAV“ produktas toliau stipriai vystomas, kuriama glaudesnė integracija su kitais Microsoft produktais (Office 365, CRM, Power BI). Planuojama, kad „Dynamics NAV“ produktą bus galima naudoti tiek „debesyse“, tiek tradiciniu įsigijimo principu.

Plačiau apie tai skaitykite čia: DYNAMICS. ATEITIES TENDENCIJOS

[foogallery id=”4026″]


Softera jau dabar turi paruošusi NAV nuoma sprendimą mažam ir vidutiniam verslui – už fiksuotą mėnesinį mokestį galite naudoti standartinį NAV produktą debesyse (Azure) ir nesirūpinti jokiais licencijų, metinių mokesčių, versijų naujinimo ar panašiais IT klausimais. Sprendimas pilnai pritaikytas Lietuvos rinkai, apima privalomus Sepa, i.SAF, i.VAZ, SAF-t, E. sąskaita ir kt. reikalavimus, funkcionalumas puikiai tinka gamybinėms, prekybinėms ir paslaugų įmonėms.

Jei turite seną Dynamics NAV versiją, nemokėjote BREP, išaugote naudojamą Lietuvišką apskaitos programą, svarstote verslo valdymo sistemą iškelti „į debesis“ – siūlome pasidomėti NAV nuomos variantu.

Išsamiau: pardavimai@softera.lt | +370 37 752772