Karštos žinios tiesiai iš Tailando! NAV evoliucija ir debesinis „Dynamics 365 Business Central“

Karštos žinios tiesiai iš Tailando! NAV evoliucija ir debesinis „Dynamics 365 Business Central“

Pasaulinėje Microsoft Dynamics bendruomenei skirtoje konferencijoje „Directions Asia“ vykusioje š.m. kovo 15-16 dienomis Microsoft atskleidė, kas slepiasi už kodinio vardo „Tenerifė“ ir pristatė naująjį „Dynamics 365 Business Central“ sprendimą debesyje.

Tai smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms skirtas sprendimas,  kuris savo funkcionalumu bus identiškas Dynamics NAV 2018 sistemai. Tai reiškia, kad net ir pačios mažiausios įmonės galės naudoti pasaulinio lygio ERP sistemą už fiksuotą mėnesio mokestį, be didelių investicijų ir ilgai trunkančių diegimo projektų. O jau esamiems Dynamics NAV klientams, Microsoft planuoja pasiūlyti patrauklius perėjimo į debesį paketus,  neprarandant turimų galimybių.

Nuo 2018 m. balandžio 2 d. „Dynamics 365 Business Central“ bus galima įsigyti 14-oje šalių, vėliau sprendimo prieinamumo geografija bus plečiama.

Oficiali „Dynamics 365 Business Central“ internetinė svetainė

Nėra kuo stebėtis, kad Microsoft gana dažnai keičiant savo sprendimų pavadinimus, o klientų lūkesčiams nuolat augant, tampa vis sudėtingiau nuspėti dabartinių sprendimų ateitį. Dynamic NAV (Navision) niekur nedings, tačiau ateityje Microsoft planuoja laipsniškai pervadinti NAV – tikėtina perimant “Dynamics 365 Business Central” linijos terminologiją.

Šiuo metu laukiame informacijos iš Microsoft apie naujausią Dynamics NAV 2018 R2 versiją, kuriai pasirodžius numatome jos lokalizaciją Lietuvos rinkai. Naujoji versija pasižymės ne tik naujais funkcionalumais, bet ir glaudesne integracija su kitais Microsoft produktais (Office 365, CRM, Power BI).


Primename, kad Softera jau dabar turi paruošusi NAV nuoma sprendimą mažam ir vidutiniam verslui – už fiksuotą mėnesinį mokestį galite naudoti standartinį NAV produktą debesyse (Azure) ir nesirūpinti jokiais licencijų, metinių mokesčių, versijų naujinimo ar panašiais IT klausimais. Sprendimas pilnai pritaikytas Lietuvos rinkai, apima privalomus Sepa, i.SAF, i.VAZ, SAF-t, E. sąskaita ir kt. reikalavimus, funkcionalumas puikiai tinka gamybinėms, prekybinėms ir paslaugų įmonėms.

Jei turite seną Dynamics NAV versiją, nemokėjote BREP, išaugote naudojamą Lietuvišką apskaitos programą, svarstote verslo valdymo sistemą iškelti „į debesis“ – siūlome pasidomėti NAV nuomos variantu.

Išsamiau: pardavimai@softera.lt | +370 37 752772