Kasdienis darbas: paprastai, greitai ir patogiai

Kasdienis darbas: paprastai, greitai ir patogiai

Internetinis seminaras | Kasdienis darbas: paprastai, greitai ir patogiai | Softera

Ar Jūsų įmonėje dirba pardavimų ir tiekimo vadybininkai, buhalteriai ar vadovai? Esate vienas iš jų?
Tuomet lapkričio 24d. 11:00 prisijunkite prie internetinio seminaro, kuriame parodysime kaip Jūsų ir kolegų kasdienis darbas gali būti nudirbtas paprasčiau, greičiau ir patogiau.

Registruokitės ČIA ir dalyvaukite internetiniame seminare, kuriame savo įžvalgomis dalinsis Softeros verslo valdymo sistemų konsultantai Gediminas Siudikas ir Diana Katinienė.
Negalėsite dalyvauti? Vis tiek registruokitės ČIA – taip pasirūpinsime, kad gautumėte internetinio seminaro įrašą.

 

PLAČIAU APIE TAI, KĄ PAMATYSITE

PARDAVIMŲ VADYBININKAI, įsivaizduokite, jog galite užtikrinti greitą ir sklandų pardavimo procesą bei būti ramūs, kad prekės klientus pasieks pažadėtu laiku. Be to, visada žinote kokius darbus turite atlikti šiandien bei kas Jūsų lauks ateityje.
TIEKIMO VADYBININKAI, įsivaizduokite, jog informacija apie reikiamus užsakymus Jus pasiekia automatiškai ir esate tikri, kad užsakote teisingus kiekius. Esant poreikiui galite lengvai pasitikrinti detales apie tiekėjus ir užtikrinti sklandų tiekimo procesą.
BUHALTERIAI, įsivaizduokite, jog buhalterijoje nebėra vėlavimų, procesas pagreitėja 4 kartus, o visi darbuotojai dirba vienoje sistemoje. Negana to, nereikia kreiptis į programuotojus prireikus skubiai suformuoti specifinę ataskaitą, tai galima padaryti kelių mygtukų paspaudimu.
VADOVAI/DIREKTORIAI, įsivaizduokite, jog matote svarbiausius verslo rodiklius realiu laiku ir galite daryti duomenimis pagrįstus sprendimus. Vos užmetę akį į sistemą, jaučiate įmonės pulsą ir lengvai pasitikrinate ar dirbate pelningai, o gal yra signalų, jog reikėtų sunerimti.

Įdomu pamatyti kaip Jūsų kasdienis darbas atrodytų, naudojant šiuolaikišką Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemą? Prisijunkite!