Microsoft Dynamics 365. Visas verslo valdymas vienoje platformoje

Microsoft Dynamics 365. Visas verslo valdymas vienoje platformoje

MICROSOFT DYNAMICS 365 PLATFORMA

Tai kompleksinis verslo valdymo sprendimas į vieną visumą debesyje sujungiantis klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemų funkcionalumą, užtikrinantis duomenų tekėjimą per įmonę ir išsamias realiu laiku grindžiamas verslo įžvalgas. Trumpiau sakant – tai VIENAS SPRENDIMAS VISIEMS VERSLO POREIKIAMS.

Dynamics 365 platforma sudaryta iš atskirų tačiau tarpusavyje puikiai „draugaujančių“ programėlių (pardavimai, marketingas, klientų aptarnavimas, finansai, objektų priežiūra, projektų valdymas ir pan.), kurias galima naudoti kaip pilną sprendimą arba rinktis tik reikiamas.

Klientui suteikiama laisvė ne tik rinktis reikiamas programėles, bet ir laisvai spręsti, kuriems darbuotojams pagal veiklos funkcijas, kiek ir kokių programėlių reikia, kad užtikrinti skirtingų rolių ir funkcijų darbuotojų produktyvumą, efektyvų užduočių atlikimą. Taip sukuriamas „moku už tai ką naudoju“ efektas.

Dynamics 365 platforma puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“, taip pat papildyta pažangiais analitikos įrankiais („Power BI“, „Cortana Intelligence“, „IoT“), kurie padeda optimizuoti ir efektyviau planuoti veiklą, integruoti pardavimo ir operacijų duomenis, gauti realiu laiku grįstas įžvalgas, priimti tvirtus bei pamatuotus verslo sprendimus.


3 PRIEŽASTYS PASIDOMĖTI Dynamics 365 sprendimu jau šiandien:

1. Vienas tiekėjas ir tarpusavyje „draugaujantys“ moduliai.
Jums nebereikia skirti laiko ir pinigų bendravimui su skirtingais tiekėjais, rūpintis skirtingų sistemų palaikymu, naujinimu, integracijomis. Viskas ko reikia Jūsų verslo valdymui gali būti vienoje Dynamics 365 platformoje.

2. Vienas duomenų šaltinis, produktyvumas ir mobilumas.
Įmonės darbuotojai lengvai gali pasiekti reikiamus duomenis, realiu laiku, iš bet kur, per mobiliuosius įrenginius, gauti tikslias verslo įžvalgas. Tai ypač aktuali didėjant darbuotojų mobilumui –  biuro sienos neturi stabdyti verslo.

3. Lankstumas.
Naudojate ir mokate tik už tai, ko reikia Jūsų verslui. Įmonei augant lengvai galite prijungti papildomus vartotojus ar reikiamą funkcionalumą.


SUSISIEKITE,
 
atsakysime į visus klausimus ir patarsime ar tai tinka Jūsų verslui


TRUMPA INFORMACIJA APIE DYNAMICS 365 MODULIUS

Dynamics 365 Business Central (Finansų ir verslo valdymui, kitaip žinoma kaip NAV, Navision)

Dynamics 365 Business Central“ – savo funkcionalumu prilygsta „Microsoft Dynamics NAV 2018“ verslo valdymo  sistemai, tačiau dar papildo jos potencialą debesijos suteikiamomis galimybėmis. Tai reiškia, kad net ir nedidelės įmonės gali naudoti pasaulinio lygio ERP sistemą debesyje savo finansų, operacijų ir gamybos valdymui už fiksuotą mėnesio mokestį, be didelių investicijų ir ilgai trunkančių diegimo projektų. >>Skaityti plačiau<<
DAUGIAU informacijos anglų kalba: Dynamics 365 Business Central
Kol Business Central bus lokalizuotas Lietuvoje, siūlome pradėti naudoti Dynamics NAV nuomos sprendimą debesyje, kuris vėliau bus perkeltas ant Dynamics 365 Business Central.


Dynamics 365 SALES
(Pardavimų valdymui)

Kompleksinis pardavimų modulis Dynamics 365 for Sales efektyviam pardavimų proceso valdymui, skirtas kaupti, analizuoti su klientais susijusius duomenis, suprasti jų poreikius, planuoti ir kontroliuoti pardavimo veiksmus ir laimėti daugiau sandorių.
DAUGIAU informacijos anglų kalbaDynamics 365 for Sales


Dynamics 365 CUSTOMER SERVICE
(Klientų aptarnavimui)

Klientų aptarnavimo modulis, skirtas didėjantiems klientų lūkesčiams suvaldyti, užtikrina operatyvų probleminių situacijų sprendimą ir kokybišką paslaugų teikimą. Su Dynamics 365 for Customer Service pagerinsite klientų aptarnavimo procesą, užtikrinsite greitesnį, labiau individualizuotą aptarnavimą ir padidinsite kiekvienos sąveikos su klientu vertę.
DAUGIAU informacijos anglų kalbaDynamics 365 for Customer Service


Dynamics 365 MARKETING
(Rinkodaros valdymui)

Marketingo modulis, potencialių užklausų radimui ir šildymui, efektyviam procesų automatizavimui, marketingo ir pardavimų apjungimui ir strategiškai protingesnių marketingo sprendimų priėmimui. Dynamics 365 for Marketing padės kaupti ir analizuoti reklaminį turinį, pagreitinti procesus ir padidinti savo marketingo investicijų grąžą (ROI).
DAUGIAU informacijos anglų kalbaDynamics 365 for Marketing


Dynamics 365 FIELD SERVICE
(Objektų priežiūros ir aptarnavimo valdymui)

Objektų priežiūros modulis, skirtas paslaugų sektoriaus įmonėms, vykdančioms objektų nuomos, administravimo, priežiūros bei aptarnavimo paslaugas. Dėka Dynamics 365 for Field Service vienoje vietoje galite turėti visą informaciją apie aptarnavimo vietas/objektus, klientų istorinius duomenis, profilaktinę techninę priežiūrą, efektyviai planuoti ir valdyti darbo užsakymus bei išteklius, atsargas, užtikrinti mobilumą ir klientų pasitenkinimą.
DAUGIAU informacijos anglų kalbaDynamics 365 for Field Service


Dynamics 365 PROJECT SERVICE AUTOMATION
(Projektų valdymui)

Projektų valdymo modulis, skirtas valdyti projektus, įgyvendinat klientų lūkesčius, kurti patikimus santykius su klientais, didinant teigiamą jų patirtį. Dynamics 365 for Project Service Automation padės vykdyti projektus atsižvelgiant į laiką ir investicijas, automatizuoti procesus, maksimaliai išnaudoti turimus išteklius, gerinti darbuotojų našumą.
DAUGIAU informacijos anglų kalbaDynamics 365 for Project Service Automation


SUSISIEKITE, 
atsakysime į visus klausimus ir patarsime ar tai tinka Jūsų verslui