Navision programa – apžvalga ir nauda verslui

Navision programa – apžvalga ir nauda verslui

Navision programa – apžvalga ir nauda verslui | Softera

Tinkamas procesų valdymas ir jo optimizavimas įvairiose srityse leidžia verslui sutaupyti dešimtis tūkstančių eurų kasmet. Tokia nauda – verta dėmesio. Būtent dėl milžiniškos ekonominės naudos ir paprastesnio, sudėtingų procesų grandinių valdymo, vis daugiau verslų renkasi Microsoft Dynamics NAV, kitaip dar žinomą kaip Navision programa. Ši, nuolat tobulinama ir ~30 metų sėkmingai vystoma pasauliniu mastu pripažinta sistema yra vienas universaliausių, efektyviausių ir patogiausių verslo proceso valdymo įrankių rinkoje. Apžvelkime Navision naudas!

Kokias funkcijas Navision programa gali atlikti?

Bene didžiausias Microsoft Dynamics NAV (dabar vadinamos Dynamics 365 Business Central) pliusas yra tas, kad skirtingus jos modulius galima pritaikyti skirtingiems tikslams. Programos kūrėjai ir diegėjai turi paruošę daugybę unikalių verslo procesų valdymo modulių tam tikrų operacijų įgyvendinimui. Tačiau esant reikalui, galima integruoti naujus modulius, praplėsti esamų funkcionalumą ir daryti kitokias korekcijas.

Kadangi yra lengvai optimizuojama ir labai lanksti, Navision programa gali būti naudojama:

  • Finansų ir apskaitos procesų valdyme;
  • lizingo, faktoringo valdyme;
  • darbų eigos, tiekimo grandinės procesų valdymui;
  • NT valdymui;
  • kaip CRM (ryšių su klientais) sistema;
  • gamybos, sandėliavimo, atsargų procesų valdymui.

 

Kiekvieno proceso valdyme naudojamas vis kitoks programos modulis. Visi jie yra išsamūs, labai informatyvūs bei patogūs naudoti praktikoje. Dėl to, kad galima ne tik realiu laiku matyti besikeičiančius duomenis, bet ir generuoti ataskaitas, duomenų apsikeitimo sparta tarp departamentų įmonės viduje pasidaro gerokai didesnė. Naudojantis tokia programa yra daug paprasčiau valdyti ne tik savo atsargas ar lėšas, bet ir santykius su klientais ar pagerinti įmonės rezultatus tam tikruose sektoriuose.

Paimkime pavyzdį, tarkime, kad auganti bendrovė nori padidinti pardavimus bei optimizuoti rinkodaros strategiją. Tuomet jai labiausiai tiks ryšių su klientais valdymo modulis (CRM). Šią sistemą panaudoti galima registruojant visus, su klientais, konkurentais ir jūsų veiksmais susijusius duomenis. Vedant tokių duomenų registrą galima rasti nišas, kaip padidinti pardavimus, efektyviau vykdyti rinkodaros strategijas ir tiksliau bei greičiau vykdyti klientų užklausas bei spręsti skundus.

Kokie pagrindiniai Microsoft Dynamics NAV privalumai?

Navision programa turi daugybę įvairių privalumų. Vienas iš jų – informacijos pasiekiamumas ne tik iš darbo vietos. Microsoft Dynamics NAV platforma pasiekiama ir informacija laikomi Microsoft Azure debesų duomenų bazėje, todėl failus bei ataskaitas sistemos vartotojai gali stebėti per išmanųjį telefoną ar planšetę net nebūdami darbo vietoje.

Kadangi tai yra Microsoft ekosistemos produktas, daugumai verslo klientų yra lengva startuoti su šia platforma. Taip yra dėl to, nes jos vartotojo sąsaja primena visiems labai gerai pažįstamas Microsoft programas (Word, Excel, Outlook ir kt.).

Navision turi daugybę integruotų įrankių, kurie leidžia ne tik suvesti duomenis ar juos apdoroti, tačiau daryti ir išsamią tų duomenų analizę, prognozuoti ateities rodiklius. Čia pasitarnauja ir integruotas verslo analitikos įrankis Power BI, kuris sukuria sąlygas interaktyviam duomenų stebėjimui.

Galiausiai galima paminėti programos pritaikomumą prie kiekvieno vartotojo (darbuotojo) bei plačiai galiojančių teisės aktų. Programos administratoriai gali sukurti paskyras kiekvienam darbuotojui ir jam(-ai) suteikti prieigas, atitinkančias jo arba jos pareigybių bei atsakomybių laipsnį. Na, o kas liečia teisės aktus, programa yra nuolat tobulinama, kad visos funkcijos bei moduliai atitiktų LR įstatymus, norminius teisinius aktus ir palengvintų daugumą procesų.

Ir tai tik dalis privalumų, kuriuos siūlo ši verslo procesų valdymo sistema.

Dynamics NAV privalumai

Kokiose srityse įmanomas panaudojimas?

Turbūt girdint privalumus natūraliai kyla klausimas, kokiose gi srityse įmanoma panaudoti šią sistemą. Nors Microsoft Dynamics NAV verslo skaitmenizavimo sprendimai yra tinkantys gamybos, prekybos ar paslaugų sektoriaus įmonėms, galima išskirti keletą sričių, kurioms ši sistema atneša daugiausiai naudos.

Paprastai standartinių sistemos funkcijų pilnai užtenka augančiam ir jaunam verslui. Taip pat prie Dynamics 365 Business Central dažnai pereina tos įmonės, kurių nebetenkina seni sprendimai (įmonės juos išauga).

Priklausomai nuo to, kokie moduliai būtų naudojami, sistema tinka pačiose įvairiausiose srityse. Štai pavyzdžiui faktoringo ir lizingo valdymo moduliai tinka kreditoriams, verslo finansavimo sprendimus siūlančioms įmonėms. NT valdymo modulis suteiktų didžiulę naudą NT vystytojams, prekybininkams, brokerių bendrovėms ir kitiems. Žvelgiant į kiekvieną sistemos modulį ir sprendimą, galima rasti daugybę panaudojimo būdų.

Jeigu jus domina galimybė įsidiegti tokią sistemą savo verslui, visada galite tiesiogiai susisiekti su mumis klausk@softera.lt arba telefonu +370 620 93555. Taip gausite išsamius atsakymus į savo klausimus bei komercinį pasiūlymą programinės įrangos įdiegimui.

Ar verta šią programą rinktis jūsų verslui?

Atsakymas į klausimą – „Ar verta?“ yra kiekvieno verslo vadovo asmeninė nuomonė. Tačiau dėl savo plačių galimybių galime būti tikri, kad ši programa būtų efektyviai pritaikoma ir panaudojama jūsų verslo procesuose.

Jeigu nesate apsisprendę, galite kreiptis į mus dėl kainos pasiūlymo arba tam, kad gyvos demonstracijos metu pamatytumėte kaip programa veikia. Demonstracijos metu specialistai jums gali parodyti aktualiausias funkcijas bei atsakyti į iškilusius klausimus. Jeigu apsisprendžiate programą įsidiegti savo verslui, galite rinktis paslaugą, vadinamą NAV nuoma. Už fiksuotą mokestį, be papildomų pradinių investicijų, galėsite naudotis visiškai funkcionalia ir maksimaliai jūsų verslo poreikiams pritaikyta sistema.

Kodėl verta rinktis „Softeros“ siūlomas verslo procesų valdymo sistemas?

Navision programa (dabar vadinama Microsoft Dynamics 365 Business Central) ir kitos „Softera“ siūlomos sistemos yra laiko patikrinti bei itin gerai klientų vertinami sprendimai. Esame vienas iš didžiausių Microsoft partnerių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, todėl užtikrina tai, jog paslaugos atitiks aukščiausius, pasaulinės kokybės standartus.


>>Ieškote šiuolaikiškos verslo valdymo sistemos?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

klausk@softera.lt | +370 620 93555