STAY | STHLM – nekilnojamo turto valdymo sistema

STAY | STHLM – nekilnojamo turto valdymo sistema

Įmonės veikla: nekilnojamojo turto nuoma

Įmonės dydis: ~20 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 3 000000 – 5 000000 €

STAY | STHLM – didžiausia verslo apartamentų valdytoja Stokholme, Švedijoje. STAY | STHML siūlo sprendimą ieškantiems būsto Švedijoje ir šiandien nuomoja apie 500 butų.

STAY | STHML prieš įsigydami SOFT4RealEstate naudojo keletą nekilnojamojo turto valdymo ir apskaitos sistemų. Viena didžiausių įmonės problemų buvo daug laiko reikalaujantis SF išrašymo procesas. Bendrovei reikėjo įrankio, kuris leistų laikyti visą valdomo turto informaciją vienoje vietoje, lengviau analizuoti duomenis ir efektyviau išnaudoti darbuotojų laiką.


Į klausimus atsako Thomas Graffman, STAY | STHLM finansų vadovas.

  • Kodėl pradėjote ieškoti naujos sistemos?

Mes gaišdavome daug laiko dirbami su senąja sistema ir neturėjome visų duomenų vienoje vietoje. Tai lėmė neefektyvų darbą ir duomenų nuoseklumo problemas.

  • Kokius iššūkius turėjote ir norite įveikti naujos sistemos pagalba?

Turėjome problemų dėl sąskaitų faktūrų rašymo ir tai užėmė daug laiko. Taip pat negalėjome sekti savo apartamentų pelno maržos, pridėti ir analizuoti visų su NT susijusių išlaidų.

  • Kodėl pasirinkote SOFT4RealEstate nekilnojamojo turto valdymui?

Manome, kad Soft4RealEstate yra geriausias pasirinkimas mūsų verslui, nes jis pritaikytas NT valdymo sektoriui ir yra realizuotas Microsoft Dynamics NAV platformoje.

  • Ar galite pasidalinti savo pasiekimais įsidiegus SOFT4RealEstate? Kas pasikeitė Jūsų versle?

Anksčiau mums prireikdavo maždaug 2 dienų SF išrašymui, jei rašydavome sąskaitas kas mėnesį. Jei sąskaitas rašydavome kas ketvirtį, užtrukdavome 3 dienas. Su SOFT4RealEstate, mes sutaupėme maždaug 150 valandų per metus, tai yra 3,5 savaitės! Taip pat, apskaičiavome, kad sutaupėme maždaug 20 000 EUR.

Vienas geriausių dalykų yra tai, kad mums nereikėjo daug investuoti į sistemos licencijas, techninę infrastruktūrą, metinius ar naujinimo mokesčius, nes už fiksuotą mėnesinį mokestį galime naudotis NT sprendimu, kurį patalpinome debesyje. Bet kuris darbuotojas, turintis reikiamas teises, gali nesunkiai gauti visus duomenis realiu laiku.


KLIENTO ATSILIEPIMAS

„Mes labai patenkinti Softeros komandos darbu ir niekada neturėjome problemų dirbdami ar aptardami su jais poreikius. Kadangi mūsų verslas nuolat auga, mums reikės vis daugiau vystymo ir aptarnavimo darbų ateityje. Ir aš įsitikinęs, kad Softeros komanda galės patenkinti visus mūsų keliamus reikalavimus. Stipriosios Softeros komandos pusės yra ne tik NT valdymo srityje, bet ir technologijų.“

Thomas Graffman, STAY | STHLM finansų vadovas.


SOFT4RealEstate – nekilnojamojo turto valdymo sistema ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio nuomos ir NT valdymo rinkoms.

Svarstote, ar tai sprendimas Jums?

Susisiekite, išsiaiškinsime Jūsų poreikį ir suteiksime nemokamą konsultaciją: klausk@softera.lt | +370 620 93555

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

FAKTORO (Taurus fondas) – faktoringo veiklos valdymo sistema20210127133510

FAKTORO (Taurus fondas) – faktoringo veiklos valdymo sistema

„FAKTORO“ pasirinko SOFT4Factoring sistemą, kuri stipriai pagreitino sutarčių rengimo, finansavimo, mokesčių apskaičiavimo procesus, ypač – sudėtingesnėms sutartims su pradels...
Littelfuse – Softera.PAYROLL20201118140046

Littelfuse – Softera.PAYROLL

Softera.PAYROLL sistema padėjo sumažinti rankinio darbo kiekį - tiek darbo užmokesčio skaičiavimas, tiek analitika tapo labiau automatizuoti ir tikslesni. Softeros specialistai užtikr...
NUMAI – nekilnojamojo turto valdymo sistema20200804125717

NUMAI – nekilnojamojo turto valdymo sistema

„NUMAI“ nekilnojamojo turto valdymui pasirinko SOFT4RealEstate sistemą....
„Rekuperatorių centras“ – BC (NAV) nuoma + verslo analitika20200219082606

„Rekuperatorių centras“ – BC (NAV) nuoma + verslo analitika

Microsoft Dynamics 365 Business Central sistema apskaitai ir analitinis įrankis Power BI atvėrė galimybes matyti visą reikiamą verslo informaciją vienoje sistemoje ir sekti svarbius ro...
Peržiūrėti daugiau