STAY | STHLM – nekilnojamo turto valdymo sistema

STAY | STHLM – nekilnojamo turto valdymo sistema

Įmonės veikla: nekilnojamojo turto nuoma

Įmonės dydis: ~20 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 3 000000 – 5 000000 €

STAY | STHLM – didžiausia verslo apartamentų valdytoja Stokholme, Švedijoje. STAY | STHML siūlo sprendimą ieškantiems būsto Švedijoje ir šiandien nuomoja apie 500 butų.

STAY | STHML prieš įsigydami SOFT4RealEstate naudojo keletą nekilnojamojo turto valdymo ir apskaitos sistemų. Viena didžiausių įmonės problemų buvo daug laiko reikalaujantis SF išrašymo procesas. Bendrovei reikėjo įrankio, kuris leistų laikyti visą valdomo turto informaciją vienoje vietoje, lengviau analizuoti duomenis ir efektyviau išnaudoti darbuotojų laiką.


Į klausimus atsako Thomas Graffman, STAY | STHLM finansų vadovas.

  • Kodėl pradėjote ieškoti naujos sistemos?

Mes gaišdavome daug laiko dirbami su senąja sistema ir neturėjome visų duomenų vienoje vietoje. Tai lėmė neefektyvų darbą ir duomenų nuoseklumo problemas.

  • Kokius iššūkius turėjote ir norite įveikti naujos sistemos pagalba?

Turėjome problemų dėl sąskaitų faktūrų rašymo ir tai užėmė daug laiko. Taip pat negalėjome sekti savo apartamentų pelno maržos, pridėti ir analizuoti visų su NT susijusių išlaidų.

  • Kodėl pasirinkote SOFT4RealEstate nekilnojamojo turto valdymui?

Manome, kad Soft4RealEstate yra geriausias pasirinkimas mūsų verslui, nes jis pritaikytas NT valdymo sektoriui ir yra realizuotas Microsoft Dynamics NAV platformoje.

  • Ar galite pasidalinti savo pasiekimais įsidiegus SOFT4RealEstate? Kas pasikeitė Jūsų versle?

Anksčiau mums prireikdavo maždaug 2 dienų SF išrašymui, jei rašydavome sąskaitas kas mėnesį. Jei sąskaitas rašydavome kas ketvirtį, užtrukdavome 3 dienas. Su SOFT4RealEstate, mes sutaupėme maždaug 150 valandų per metus, tai yra 3,5 savaitės! Taip pat, apskaičiavome, kad sutaupėme maždaug 20 000 EUR.

Vienas geriausių dalykų yra tai, kad mums nereikėjo daug investuoti į sistemos licencijas, techninę infrastruktūrą, metinius ar naujinimo mokesčius, nes už fiksuotą mėnesinį mokestį galime naudotis NT sprendimu, kurį patalpinome debesyje. Bet kuris darbuotojas, turintis reikiamas teises, gali nesunkiai gauti visus duomenis realiu laiku.


KLIENTO ATSILIEPIMAS

„Mes labai patenkinti Softeros komandos darbu ir niekada neturėjome problemų dirbdami ar aptardami su jais poreikius. Kadangi mūsų verslas nuolat auga, mums reikės vis daugiau vystymo ir aptarnavimo darbų ateityje. Ir aš įsitikinęs, kad Softeros komanda galės patenkinti visus mūsų keliamus reikalavimus. Stipriosios Softeros komandos pusės yra ne tik NT valdymo srityje, bet ir technologijų.“

Thomas Graffman, STAY | STHLM finansų vadovas.


SOFT4RealEstate – nekilnojamojo turto valdymo sistema ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio nuomos ir NT valdymo rinkoms.

Svarstote, ar tai sprendimas Jums?

Susisiekite, išsiaiškinsime Jūsų poreikį ir suteiksime nemokamą konsultaciją: klausk@softera.lt | +370 620 93555

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210429132148

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Autolux“ generalinis direktorius Mantas Narkevičius dalinasi atsiliepimais pakeitus seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Nuo šiol į...
„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210323141646

„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Magijos kvapas“ pakeitė seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Sistema užtikrina prieigą prie informacijos realiu laiku, operatyvumą...
„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales20210322194740

„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales

AB „Vakarų laivų gamykla“ Microsoft Dynamics 365 Sales ryšių su klientais valdymo sistemą naudoja jau penkis metus. Įmonė pastebi išaugusį darbuotojų efektyvumą, pagerėjusią...
„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210322191538

„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „ICECO Holding“ įvertinę alternatyvas, nusprendė ir toliau dirbti su „Microsoft Dynamics NAV“ verslo valdymo sistema, įsidiegdami naujausią jos versiją „Dynamics 365 Busi...
Peržiūrėti daugiau