Apskaitos procesai, kuriuos galite automatizuoti

Apskaitos procesai, kuriuos galite automatizuoti

Kokius apskaitos procesus galiu automatizuoti?

Įsivaizduokite programą, kurioje daug rankinio darbo reikalaujančius, rutininius darbus galite atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu. Sąskaitų pajamavimas, darbo užmokesčio skaičiavimas ar duomenų pateikimas valdžios institucijoms – visa tai ir dar daugiau gali būti atlikta paprasčiau, greičiau ir patogiau nei tai darote šiuo metu.

Gruodžio 8 d. 11:00 prisijunkite prie internetinio seminaro ir pamatykite, kaip paprasta automatizuoti procesus Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemoje.

Registruokitės ČIA ir dalyvaukite internetiniame seminare, kuriame savo įžvalgomis dalinsis Softera verslo valdymo sistemų konsultantai Diana Katinienė, Rimantas Kažemėkaitis ir Indrė Velutienė.

Negalėsite dalyvauti? Registruokitės ČIA ir atsiųsime internetinio seminaro įrašą.

 

KĄ PAMATYSITE INTERNETINIAME SEMINARE

Parodysime pilnai paruoštus apskaitos procesų automatizavimo sprendimus, kurie padės išplėsti standartinę Microsoft Dynamics 365 Business Central sistemą.

Softera.E-sąskaita užtikrina, kad nereikės sąskaitų pajamuoti rankiniu būdu, o sąnaudos bus automatiškai paskirstytos pagal dimensijas.
Softera.EDI leidžia automatiškai apsikeisti pirkimų ir pardavimų duomenimis su partneriais ir pamiršti apie prekių pajamavimą rankiniu būdu.
Softera.eCom sprendimas gali lengvai integruotis su neribojamu kiekiu elektroninių parduotuvių bei užtikrina sklandžius automatinius duomenų mainus tarp verslo valdymos sistemos bei elektroninės parduotuvės. Tiksli ir vienoda informacija apie prekes, jų kainas, likučius, prekių užsakymus bei mokėjimus tiek verslo valdymo sistemoje tiek elektroninėje parduotuvėje užtikrina operatyvų klientų užsakymų vykdymą.
Softera.DU sprendimas padeda automatizuoti darbo užmokesčio skaičiavimo procesą bei paprastai generuoti pagrindinius personalo dokumentus. Integracija su SODRA bei automatiškai generuojamos ataskaitos pagreitina buhalterių darbo procesą.
Softera.GPAIS vieno mygtuko paspaudimu sugeneruosite GPAIS ataskaitą ir per integraciją perduosite duomenis Aplinkos apsaugos ministerijai.
Softera.SAF-T, Softera.iVAZ, Softera.iSAF padės išvengti žmogiškųjų klaidų ir lengvai išsiųsti i.SAF, i.VAZ bei SAF-T duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai.

 

Praleidote ankstesnį seminarą, kuriame pristatėme pagrindinius Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemos privalumus? Kviečiame žiūrėti įrašą.