Dynamics NAV evoliucija. Susipažinkite – „Dynamics 365 Business Central“

Dynamics NAV evoliucija. Susipažinkite – „Dynamics 365 Business Central“

Balandžio 2 d. Microsoft pristatė naująjį mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms skirtą sprendimą debesyje Dynamics 365 Business Central, kuris savo funkcionalumu prilygsta Dynamics NAV 2018 sistemai ir yra dalis atsinaujinusios Microsoft strategijos fokusuotis į debesų technologijas bei naujas galimybes verslui, nepriklausomai nuo dydžio.

Pokyčius ir strategines Microsoft naujoves lydi daug klausimų. Pristatome trumpą pokyčių apžvalgą.

Dynamics NAV

 • 2017 m. gruodžio 1 d. išleista naujausia Dynamics NAV 2018 versija.
 • 2018 m. pavasarį planuojama išleisti papildymą Dynamics NAV 2018 versijai (Dynamics NAV 2018 updates).
 • Pasirodžius Dynamics NAV 2018 papildymams, Softera paruoš šios versijos lokalizaciją (pritaikymą) Lietuvai. Planuojama 2018 m. rudenį.
 • 2018 m. rudenį Microsoft planuoja išleisti naujausią Dynamics NAV sistemos versiją. Tačiau ji nebesivadins Dynamics NAV. Dynamics NAV sistema bus pervadinta į Dynamics 365 Business Central ir ją toliau bus galima įsigyti tradiciniu būdu, diegiantis savo serveriuose (On Premises) arba naudoti kaip sprendimą debesyje (Cloud).

Dynamics 365 Business Central (trumpinys D365 BC)

 • 2018 m. balandžio 2 d. Microsoft pristatė Dynamics 365 Business Central sprendimą debesyje (Cloud), kuris savo funkcionalumu prilygsta Dynamics NAV 2018 On Premises sistemai.
 • Sprendimas prieinamas kol kas tik 14-oje šalių, vėliau sprendimo prieinamumo geografija bus plečiama.
 • Kol D365 BC sprendimas debesyje Lietuvai neprieinamas, Softera klientams suteikia galimybę mokant fiksuotą mėnesio kainą naudoti Dynamics NAV 2017 standartinį sprendimą debesyje.

Migravimas iš Dynamics NAV į D365 BC ir kita aktuali informacija apie pokyčius

 • Microsoft tobulina migravimo įrankius ir žada užtikrinti sklandų ir paprastą klientų migravimą iš tradicinio Dynamics NAV į D365 BC.
 • Naudojate seną Dynamics NAV versiją ir galvojate apie atsinaujinimą? Ateikit, pasitarsim kaip mėgsta sakyti VMI. Dynamics NAV 2013 R2 ir naujesnes versijas turintiems klientams siūlome Dynamics NAV naujinimą už fiksuotą kainą. Turinčius senesnes versijas kviečiame pokalbiui, pasiūlysime optimalų atsinaujinimo kelią.
 • Planuojama, kad smulkūs patobulinimai į D365 BC bus sukeliami automatiškai kas mėnesį, o didesni versijų atnaujinimai išeis du kartus per metus.
 • Individualūs pritaikymai D365 BC bus įgyvendinami dviem būdais – smulkiems programos pritaikymams naudojant „Client Designer“ aplinką, o didesnius pakeitimus atliekant Microsoft programavimui skirtoje aplinkoje („VS Code“). Abiem atvejais tokie pakeitimai bus sukeliami plėtinių (Extensions) forma.
 • Universalius ir daugumai klientų tinkamus pakeitimus partneriai talpins kaip plėtinius (Extensions) į „AppSource“, tai reiškia, kad klientai užuot užsakinėję individualius pakeitimus galės rinktis iš pasaulinės bazės.

Dynamics 365 PLATFORMA

Microsoft ekosistema | Softera

D365 Business Central yra dalis kompleksinės Microsoft Dynamics 365 platformos, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemas, taip sukuriant sprendimą visiems kliento verslo poreikiams.„Microsoft Dynamics 365“ – tai atskiri moduliai, kuriuos galima rinktis po vieną arba visą sprendimą. Kiekvienai veiklos funkcijai paruoštos specialios programėlės (pardavimai, klientų aptarnavimas, finansai, objektų priežiūra ir pan.), leidžiančios skirtingų rolių ir funkcijų darbuotojams efektyviai atlikti užduotis. Klientas gali rinktis, kiek ir kuriems darbuotojams programėlių reikia, nereikalingų gali nesirinkti. Taip sukuriamas „moku už tai ką naudoju“ efektas.

Dynamics 365 platforma puikiai suderinama su visiems pažįstamu Office 365, taip pat papildyta plačiu verslo analitikos paketu, padėsiančiu efektyviau planuoti ir optimizuoti veiklą.


Santrauka, ką reikia žinoti Dynamics NAV klientui

 1. Microsoft toliau palaiko ir vysto Dynamics NAV sistemą, tik artimiausiu metu planuoja keisti pavadinimą.
 2. Microsoft daug dėmesio skiria debesų technologijomis, tačiau neatsisako tradicinio On Premises modelio.
 3. Microsoft siekia klientui pasiūlyti visus jo verslo poreikius tenkinančią platformą (Dynamics 365).
 4. Klientai, dirbantys su senomis Dynamics NAV versijomis, tikėtina, neišnaudoja naujausių technologinių galimybių.
 5. Pasitarkime, gal Jums laikas atsinaujinti?

>> Oficiali „Dynamics 365 internetinė svetainė

>> Oficiali „Dynamics 365 Business Central“ internetinė svetainė

Norite būti pirmieji, kuriems pranešime apie naujausios NAV versijos lokalizaciją Lietuvai? Domina versijos naujinimas? Galvojate apie CRM? Turite klausimų apie Dynamics 365? Laukiame Jūsų!

Parašykite mums: pardavimai@softera.lt | +370 620 93555