Microsoft Dynamics NAV integracija su GPAIS sistema

Microsoft Dynamics NAV integracija su GPAIS sistema

Įmonės, kurios privalo vykdyti gaminių, pakuočių ar atliekų apskaitą, nuo kitų metų apskaitos duomenis bus įpareigotos pateikti į Aplinkos ministerijos Vieningą gaminių, pakuočių, atliekų susidarymo ir tvarkymo apskaitos informacinę sistemą (GPAIS).

UAB „Softera Baltic“ svarsto galimybę paruošti verslo valdymo sistemos Microsoft Dynamics NAV (toliau-NAV) integracijos su GPAIS sistema sprendimą, kurio pagalba būtų galima greitai, saugiai ir paprastai pateikti gaminių ir pakuočių apskaitos duomenis iš NAV sistemos tiesiai į GPAIS sistemą. Taip pat nuo kitų metų keičiasi ir atliekų susidarymo, pervežimo ir tvarkymo apskaita bei dokumentų išrašymas. Šią informaciją taip pat reikės pateikti į GPAIS sistemą, tačiau šių duomenų pateikimui integracijos su GPAIS sistema mes negalėsime įgyvendinti, kadangi tokios galimybės nenumato GPAIS sistemos kūrėjai. Klientams, kuriems bus reikalingi pakeitimai susiję su atliekų apskaita NAV sistemoje, reikėtų kreiptis į mus dėl individualių NAV pritaikymų.

Š.m. gruodžio pradžioje gavus iš Aplinkos ministerijos detalias GPAIS specifikacijas, būtinas ruošiant VVS sistemas integracijai, informuosime ir apie tolimesnius mūsų veiksmus kuriant NAV integraciją su GPAIS.

Ruošiantis darbui su GPAIS rekomenduojama:

  • persižiūrėti šiuo metu vykdomas gaminių, pakuočių apskaitas ir programas bei įsivertinti jų atitikimą teisės aktų reikalavimams;
  • kuo anksčiau turėti duomenis apie įmonėje 2017 m. pabaigoje laikomas atliekas ir jų kiekius, t.y. 2017 m. pabaigos atliekų likučius;
  • atliekų tvarkytojams rekomenduojama persižiūrėti TIPK/Taršos leidimo sąlygas, užfiksuoti didžiausius vienu metu leidžiamų laikyti atliekų kiekius.

Daugiau informacijos apie Aplinkos ministerijos kuriamą GPAIS sistemą čia: http://www.am.lt/VI/index.php#r/1863


Esate gamintojai ar importuotojai savo veikloje susiduriantys su dideliais gaminių ir pakuočių kiekiais? Vedate apskaitą Microsoft Dynamics NAV sistemoje?

Susisiekite, pasikalbėkime apie Jūsų Dynamics NAV sistemos integracijos su GPAIS galimybes: pardavimai@softera.lt