Stresas – įprasta darbo dalis? Laikas pokyčiams

Stresas – įprasta darbo dalis? Laikas pokyčiams

Šiandienos organizacijos stengiasi tapti vis greitesnės ir efektyvesnės, tačiau darbuotojai ne visuomet spėja vytis. Kaip dažnai tenka sakyti ar girdėti šiuos žodžius: „Pamiršau…“; „Negavau informacijos“; „Nežinau, ką daryti toliau“? Deja, tokia darbų eigos sumaištis eilinė kiekvieno darbuotojo kasdienybės dalis, kurios rezultatas – stresas.

Tyrimų duomenimis, beveik pusė Europos darbuotojų pripažįsta, jog stresas yra įprastas jų darbo vietoje. Vis dėlto, šį neigiamą padarinį turėtume valdyti kaip ir bet kurią kitą darbuotojų sveikatai kylančią riziką.

Vienas iš būdų padėti sumažinti streso lygį yra nustatyti aiškius tikslus ir uždavinius, kurie būtų vykdomi per numatytus procesus. Tai galima įgyvendinti pasitelkus jau turimus, kasdienybėje naudojamus, įrankius, tokius kaip verslo valdymo sistema.

Dynamics 365 Business Central (NAV, Navision) klientams rekomenduojame atlaisvinti laiko svarbesniems sprendimams, darbų eigos kontrolę palikus integruotam agilesWorkflow įrankiui. Jis leis tiesiai Jums įprastoje verslo valdymo sistemoje sukurti taisykles, kokius veiksmus atlikti įvykus tam tikrai situacijai. Taip bus:

  • automatiškai sukurtos užduotys darbuotojui ar jų grupei;
  • pašalinami dažnai pasikartojantys veiksmai juos automatizuojant;
  • atsakingiems asmenims siunčiami pranešimai į el.paštą – geresnei procesų kontrolei.

Stresas neturi būti įprasta darbo dalis – pašalinkite jį. Atlaisvinkite laiko svarbesniems sprendimams, kol Jūsų kasdienių darbų eiga pasirūpins agilesWorkflow.


SVARSTOTE KAIP SUVALDYTI DARBŲ EIGOS PROCESUS?

Susisiekite, pakalbėsime, kaip galime automatizuoti darbų eigą Jūsų įmonėje.
Garantuojame NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ:

 klausk@softera.lt | +370 620 93555